NW Zilverklei Sieraden

Creatief bezig zijn loopt als een rode draad door mijn leven. Al van jongs af aan maakte ik armbandjes door te knopen en te weven, vaak met edelsteentjes die ieder hun eigen uitstraling hebben.

Bloed stroomt waar het niet gaan kan

Later volgde ik een cursus edelsmeden, maar door artrose moest ik daar helaas mee stoppen. Toch bleef de drang om met mooie materialen te werken bestaan. Voor mijn verjaardag kreeg ik een workshop zilverklei cadeau, en dat bleek een schot in de roos.

Zilverklei

Zilverklei bestaat uit kleine deeltjes puur zilver, gemengd met water en een bindmiddel, waardoor je er verrassend eenvoudig mee kunt vormen en creëren.

Mijn inspiratie

Mijn inspiratie haal ik vaak uit de natuur, vooral het Lunterse Buurtbos. Inmiddels heb ik de Opleiding Art Clay Niveau 1 afgerond en ben ik als Art Clay Instructeur opgenomen in het instructeursnetwerk om de basisworkshop te mogen geven.

Heb je zelf een mooi blad gevonden die je verwerkt wil hebben als zilveren hanger is dat ook mogelijk.

Reset filters

Salieblad hanger

61,95

Filigraan hanger

84,95

Filigraan oorbellen

54,95

Filigraan oorbellen

54,95

Hederablad oorbellen

46,95